Ratuj! przed kleszczami


Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest ochrona przed kleszczami i jakie konsekwencje mogą wynikać z braku odpowiedniego zabezpieczenia pupila. Właśnie dlatego fundacja NaszeZoo.pl już po raz trzeci umożliwia nam przekazanie właściwych środków do kilkudziesięciu schronisk na terenie całej Polski, aby wspomóc je w walce z tymi groźnymi pasożytami.

15 maja rusza akcja Ratuj! na platformie dlaSchroniska.pl. Trwać będzie do końca czerwca. Polega ona na zbiórce preparatów przeciwkleszczowych dla schroniskowych psiaków, w którą włączyć może się każdy internauta. W ramach akcji zakupimy znane psiarzom produkty marki Bayer - krople oraz obroże Foresto, Kiltix i Advantix.

LINK DO AKCJI >> klik

Jak pomóc?
To banalnie proste. Instrukcję opisałam już kiedyś (przy okazji innej akcji), odsyłam Was zatem do >> TEGO posta. Tym razem do paczki dorzucamy któryś z poniższych produktów:


 Przemyślanym krokiem ze strony fundacji było dodanie opcji zakupu tzw. cegiełki - jeśli nie możemy ufundować konkretnego produktu, mamy możliwość dorzucenia od siebie 10 zł i udzielenia pomocy w ten sposób ;)


 Warto nadmienić, że płacimy jedynie za preparat - organizatorzy sami zajmują się kwestią dostawy.


* * * 

Screeny pochodzą ze strony https://dlaschroniska.pl/, pozostałe materiały udostępnione przez panią G. Cichocką. 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. My też udostępniliśmy informacje o akcji na blogu. Uważam, że jest ona bardzo ważna i trzeba pomóc bezdomniakom.

    OdpowiedzUsuń