Akcja "Smycz dla psiaka"
Wielu z nas chciałoby pomóc schroniskowym psiakom, ale nie do końca wiedzą, co można do takiego miejsca przywieźć. Z pomocą przychodzi fundacja NaszeZoo.pl, dzięki której możemy obdarować wybranego psiaka różnego rodzaju akcesoriami. Na lipiec przypada akcja "Smycz dla psiaka".

JAK POMÓC?

Nasze zadanie jest proste. Nie musimy wychodzić z domu, jechać do sklepu, a potem do schroniska, wszystko robimy za pośrednictwem platformy https://dlaschroniska.pl/

>> LINK DO AKCJI: klik


1. Wyświetlą nam się wówczas psiaki, wybieramy któregoś z nich,


2. Wybieramy akcesoria (możemy dodać ich więcej i stworzyć większą paczkę),
3. Klikamy w "podaruj prezent",4. Uzupełniamy dane i wybieramy metodę płatności,

5. Dokonujemy płatności.

***

W każdej chwili, również za pośrednictwem platformy dlaSchroniska, możemy dostarczyć schroniskom innych produktów, takich jak karmy, preparaty, szczotki, zabawki, środki czystości czy legowiska. Na stronie znajdziemy przyciski, pozwalające na wybranie konkretnego miejsca czy zwierzęcia:


Później postępujemy tak, jak przedstawione to zostało wyżej.

***

Screeny pochodzą ze strony https://dlaschroniska.pl/, pozostałe materiały (bannery, tekst z początku notki) udostępnione przez panią M. Zabłocką.


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Fajnie, że napisałaś o tej akcji, bo dzięki temu więcej osób będzie mogło pomóc. Warto o takich akcjach pisać, ale jeszcze lepiej pomagać!
    Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń