Nowości

Stosunkowo rzadko ingeruję w wygląd szablonu (od kiedy mam bloga, zmieniałam go około 5 razy), ale tym razem zdecydowałam się na gruntowne zmiany i poświęciłam temu więcej czasu, czego efektem jest całkowicie nowy wygląd. Od lat nie bawiłam się kodami css i html, więc ogarnięcie zajęło chwilę, ale muszę przyznać, że zawsze bardzo to lubiłam, podobnie jak tworzenie grafiki. Nic skomplikowanego w tym nie ma, ale każdy element wykonałam sama (zgodnie z powiedzeniem, że jeśli chcesz, by coś było zrobione dobrze, to zrób to sam) i jestem nawet zadowolona z tego, co udało się stworzyć :) Mam też nadzieję, że wszystko działa i wyświetla się poprawnie.Trwa już najfajniejsza pora roku, pogoda bywa fantastyczna, a ja mam tyle do zrobienia, że praktycznie z niej nie korzystam. Mam w tym semestrze kiepski plan i dużo materiału do przerobienia - dłuższe spacery to niestety ostatnie, na co mam czas i chęć. Za to pies jest zawsze chętny do nauki i okazało się, że vault od drzewa to dla niego żaden problem i wcale nie muszę tłumaczyć mu tego krok po kroku (czyli jak zwykle okazał się mądrzejszy, niż się spodziewałam).
Cóż... byle do świąt ;)

Pozdrawiamy,
B & A & J

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Wygląd bloga naprawdę robi wrażenie! Bardzo mi się podoba :)
  O tak, byle do świąt. Ja w zasadzie żyję już nimi. Reklamy w telewizorach robią swoje i nie mogę już się ich doczekać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też ostatnio się pozytywnie zdziwiłam, że moja krowa tak bez problemu pokonuje huśtawkę :D Przy czym 2 lata ją przekonywałam i teraz po 4 latach przerwy takie coś... :D
  A nowy wygląd bardzo ładny i wszystko działa sprawnie :)
  No i fakt - byle do świąt i byle przetrwać sylwestra.. :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląd wspaniały, jedyne co mi się nie podoba to zakładki/strony.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog wygląda świetnie, jak zawsze :). Ja też narzekam na brak czasu, ale na szczęście, dla moich psów zawsze go znajdę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteście ze Śląska? Cudowne psiaki <3

  OdpowiedzUsuń