Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z sierpień, 2013

Nowy wygląd

Długo przymierzałam się do zmiany szaty graficznej bloga i w końcu tego dokonałam :D Kto by pomyślał, że wybór dobrze komponującego się z nagłówkiem tła i odpowiednich kolorów może zająć aż dwa dni... Mam nadzieję, że wszystko wygląda jak należy i nie muszę nanosić już żadnych poprawek, ponieważ moja cierpliwość została wyczerpana :P Zaktualizowałam także podstrony psów - pojawiły się tam inne fotografie, z czego ta bonkowa jest jedną z moich ulubionych fotek suczy.

Pozdrawiamy,
B & A & J

Wakacje

Tegoroczne wakacje upływają nam nieco monotonnie - przede wszystkim odpoczywamy i unikamy upałów. Spacerujemy głównie w okolicy zbiorników wodnych, ponieważ psy zgodnie twierdzą, że bez pływania się nie obędzie. Nie miałam ambitnych planów na te dwa miesiące, jednak muszę przyznać, że trochę mało uwagi poświęciłam jimowym problemom i w rezultacie nie widać pozytywnych zmian w jego zachowaniu.

Jim jak to Jim - jednego dnia geniusz, drugiego nieprzewidywalny łobuz. "Jedziemy w jakieś fajne miejsce i to specjalnie dla mnie? Super! To znaczy, że mogę też przed oddaniem aportu przemykać obok i ochlapywać wszystko i wszystkich wodą i piaskiem, tak?!". "Ten pies strasznie mi przeszkadza, w ogóle nie zwraca na mnie uwagi, może jeśli będę szczekał jak szalony, to na mnie spojrzy?"... Na szczęście miewał też bardzo dobre dni i chyba nawet było ich więcej. Czasami pozytywnie mnie zaskakiwał i był grzeczniutkim pieskiem w momentach, w których spodziewałam się najgorszego.Jim…